SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra B 2.0 DTI
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '14
Lloji :
Opel VMAX
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,600,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Shufra Kulmi
ID e produktit :
24944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Vectra B 2.0 DTI
Regjistruar RKS
Viti prodhimit 1997
Posedon AC, ABS, Airbag, Central, Fellne, komanda timon Etj
I sapo servisum komplet
Nuk baj ndrrim
numrat kontaktues 044/049 166 003
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Mitrovicë
049166003
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »