SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI S_line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '14
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
26007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
POSEDON
KLIMA TRONIK
BORD KOMPIJUTER
TEMPO MAT
ESP
DRITARET TE ZEZA ORIGJINAL
SENZOR PARKIMI MBRAPA
SENZOR SHIJU
ULSE ME NXEMJE
DRITARE ME RRYM
PASQYRE ME RRYM
DRITA TE MJEGULLES ( HALOGENKA )
ALO FELLNE 18 COLL
POSEDON LIBER TE SERVISIT ME KILOMETRA TE SAKTA
PER ME SHUM NA KONTAKTONI NE TEL
NDRRIMI I MUNDSHEM
044 250 584
049 250 584
Informata rreth publikuesit
Granit E.
Fushë Kosovë
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »