SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera për makina dhe motora
Çmimi :
€79.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
26192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamera për makina dhe motora. HD, DVD, HD Portable, DVD Whith. 2.5" TFT LCD Screen.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/11977 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »