SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Corsa 1.4 16v
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '14
ID e produktit :
27658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Opel Corsa 1.4 16v

Viti i prodhimin 1999

Benzin

KM 126500

Klim

Cmimi sipas marreveshjes

Kontakt:

Visar 044 168 511
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »