SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 TDI Tuning Full Ekstra
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
27664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit 1994,regjistrim deri ne nentor.
Ngjyra e kaltert metalike,ngjyra eshte perll ndryshon diten ndryshe naten ndryshe.
Vetora posedon:
Centrall
Alarm
Fellgat borbet 16coll mrapa te gjana perpara te ngushta.
Fellgat zemren e kan te veshur me karbon.
Pasqyret ekstra te veshura me karbon.
Timon Sport.
Karrikat dhe tapacirat lekur.
Ormatizerat sport me gvint i qon i ul sa tkish qef.
Dritat ekstra,xenon,shtopat ekstra me pika.
Branikat Ipari dhe i mramti ekstra.Pregjt ekstra,2auspuha.
Vetura eshte ne gjendje te rregullt,nuk posedon asnje defekt.
serviset i ka te kryera me kohe qdo 5000Km.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »