SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 2002
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '14
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Rregullues Klime
ID e produktit :
27842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Fiesta 2002 Dizel
Me klim , Airbag , Guma te reja , Fellne Alumin ,
135.000 tkalume , Regjistrim deri nmujin e 12.2014
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
044152252
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »