SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 TDI (DI) -01
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
28454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 osht ne gjendje shum te mir i ka te gjitha serviset e kryera nuk ka nevoj as per investimin ma te vogel eshte ne gjendje shum te mir vetem te vozitet ska nevoj per investime .

Viti i prodhimit osht ne fund te 2000 por osht model i ri .

Motorri osht 1.9 TDI (DI-te kuqe) i ka 116 PS - me 6 Shpejtsi . Harxhimet i ka te vogla

Golfi eshte ky ne foto dhe osht shum i rujtun .
Te gjitha i ka ne gjendje perfekte te gjitha i punojn mir.
Kilometrat i ka : 250.000 te garantuara .

Klimen e ka klimatronik , Timonin 3-sh , esp , airbag , centrall , karriket Rikardo .

I ka Gomat e Dimrit po ashtu i ka edhe Gomat e Veres me fellne Origjinal VW (16 Coll)
Regjistrim ka deri ne Qershor (05/2014)

Per gjithqka tjeter mund ta shihni ne foto ,

Per me shum informata kontaktoni ne numrin :

049-134-189 ose 044-177-172

Qmimi : 5900
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »