SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus TDCI 1.8 Dizell 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2013
Ekstra :
Alarm, Rrota Aliazhi, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
28486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura esht i bam aksident gomat e reja i ka pjesa e perparme osht e damtume motorrin ngjendje shum te mir .
Informata rreth publikuesit
FaTi
Prishtinë
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »