SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 Bluemotion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
2884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* MODELI 2011
* BLUEMOTION
* NGJYRA ZEZ METALIKE
* 5 DYER
* LIMOZIN
* ME VETEM 115000 TE KALUARA TE GARANTUARA ME LIBER SERVISI

* VETURA POSEDON :
* NAVIGACION TE MADH
* KLIMATRONIK 2 ZONALE
* AIR BAG 12
* ESP PSHTETSE DORE
* BORDKOMPJUTER
* TEMPOMAT
* SENZOR SHIJU
* DRITARE ELEKTRONIK
* PASQYRET ME RETREVIZOR ME RRYM DHE ME NXEMJE
* FELLNE SHUM TE BUKURA
* GOMA TE REJA
* KARRIKAT ME NXEMJE DHE FTOHJE 2 QELSA
* ME LIBER SERVISI. VETURA ESHTE E IMPORTUAR NGA GJERMANIJA
* ESHT ME DOGANE TE PAGUAR

PER MA SHUM INFO 044954553
Informata rreth publikuesit
ALB-NIT Automobile
Prishtinë
044 954 553
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »