SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9 TDI
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
2886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN 1,9 TDI VITI 2003, NGJYR HIRI I NJEJTI SI KY NE FOTO KA KLIMATRONIK XHAMA ELEKTRONIK ESHT I PA DOGANUM I KA 5 ULESE JO 7 NDRRIM NUK BEJME PER MA SHUME INFO 044954553
Informata rreth publikuesit
ALB-NIT Automobile
Prishtinë
044 954 553
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »