SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 TDI 4Motion
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
2890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat 1.9 TDI

VITI PRODHIMIT NE FUND TE 2002 MODEL 2003
*DI* TE KUQE
4 MOTION 4X4
MODELI HIGHLINE
96 KW 131 PS
6 SHPEJTESI
KARAVAN
NGJYR E KALTERT METALIKE
KLIMATRONIK
DRITA XENON
XHAMA ELEKTRONIK
XHAMAT E PASEM KOLLOR
PASHQYRE ELEKTRONIKE
SAPO I ARDHUN NGA ZVICRA
GOMA TE DIMRIT
NDRRIME NUK BEJME

PER INFO 044954553
Informata rreth publikuesit
ALB-NIT Automobile
Prishtinë
044 954 553
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »