SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 1.9 Tdi
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Kilometrazha :
27,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
28922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOlfi 1.9 tdi ka te ndrrume kaishin dy shpanera ule filtera sigurim edhe8 muaj ka goma te dimrit centrall dritat me llupo
Informata rreth publikuesit
Lirim
Lipjan
lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »