SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.9 TDI
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '13
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
2893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A4 1.9 TDI VITI PRODHIMIT NE FUND TE 2001 MODELI 2002
"I" TE KUQE
96 KW 130 PS
KARAVAN
XHAMA ELEKTRONIK
PASHQYRE ELEKTRONIKE
KLIMATRONIK
FELLNE SHUM TE BUKURA
SAPO ARDHUN NGA ITALIA
DOGAN NUK KA
NDRRIM NUK BEJME

- Cmimi nuk diskutohet -
Informata rreth publikuesit
ALB-NIT Automobile
Prishtinë
044 954 553
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »