SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Panorama
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '13
Lloji :
Smart Caddy
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
82,000
Motori (kubik) :
600.00
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
2896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SMART PANORAM 600KUBIK BENZIN, VITI PRODHIMIT 2000.

TE KALUARA 82000, SAPO ARDHUN NGA ZVICRA
Posedon: KLIMA, XHAMA ELEKTRONIKE, MBYLLJE QENDRORE ME TELEDIRIGJUES, 2 QELSA, EXTREM I RUAJTUR, GOMA SHUM TE MIRA, AIRBAG, ESP, ABS, AUTOMATIK-TIPTRONIK, 6 SHPEJTESI +R

I PA DOGANUM
NUK BOJ NDRRIM

QMIMI 1700 I DISKUTUESHEM
PER MA SHUM INFO 044954553
Informata rreth publikuesit
ALB-NIT Automobile
Prishtinë
044 954 553
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »