SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C270 CDI Avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '13
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
2900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES C 270 ADVANTGARDE
NGJYR E ZEZE
FULL OPSIONE
I ARDHUR NGA GJERMANIA
ESHTE I C'LAJMRUAR NE GJERMANI
I GATSHEM PER DOGANIM
I PA DOGANUAR
VETURA ESHT ME FULL OPSIONE
NUK KA VREJTEJE
NDRRIME NUK BEJME
CMIMI I LIR

PER KONTAKT VETEM NE TELEFON 044315325 APO 044954553
Informata rreth publikuesit
ALB-NIT Automobile
Prishtinë
044 954 553
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »