SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '14
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1988
Ekstra :
Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
29086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 190 - Diesel.
Ne gjendje shum te mire.
Viti i prodhimit 1988.
Regjistrim deri ne prill 2014

Ne gjendje te mire teknike ,Ka Shiber , Fellgat e veta Timon hidraulik , Radio me Cd , Akumulatorin e ri (i Sapovendosur) dhez shum mire ne gjysem qelsi ne mes te dimrit. Gomat e reja te sapovendosura (debica) Dizel fabrikisht , garantoj per dokumenta .
Shpenzime shum te vogla prej 5.5 deri 6.5 / 100km

Kontakti: 08: 00 - 21:00
Informata rreth publikuesit
Taulant
Pejë
044520473
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »