SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra 2.0 DTI 16V
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '14
Lloji :
Opel VMAX
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,500
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
29251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Regjistrimi deri 09.2014
Klimatronik
Ngjyra kalter e mbyllur metalike
Viti i prodhimit 2001
Numrat kontaktues: 044/174-835 049/401-132
Informata rreth publikuesit
Afrim
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »