SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombe Mercedes Sprinter 416 dizel -07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '14
Lloji :
Mercedes YZF-R125
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2007
ID e produktit :
29287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes buss mb sprinter 416 cdi panoram

>
20 ulse levizse.
tempomat

klim te shoferi.

klim per pasagjer

karria me nxemje

gjama elektronik

pasqyre elektronik

abs=frenimi

asr antislad system

dera me ajr e pasagjerve

full extra

per info me te hollsishme na kontaktoni

nr 049 327 616 044 600 051 ose 049 625 076

naimi
Informata rreth publikuesit
behar
Vushtrri
049625076
vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »