SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.6 benzin 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '14
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
65,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
29345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel astra 1.6 viti I prodhimit 2010 regjistrim deri 24.4.2014 posedon librin e servisit te gjitha serviset te kryera te opel siqani
Informata rreth publikuesit
m
Prishtinë
044117461
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »