SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kamionet elt 45 wv
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '14
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1992
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
29352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kamion elt 45 i banur ndeshje ne anen e majt viti prodhimit 92 regjistrim deri ne maj ju mund te kontaktoni ne tel [ 044110820 ]
Informata rreth publikuesit
mehdi
Lipjan
044379409
lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »