SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Urgjent Skoda Okrativa Karavan 1.6 Benzin Nr. 045 588 890
Çmimi :
€3,950.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '14
Lloji :
Skoda Caddy
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
29563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Urgjend Skoda Oktavia karavan 1.6 Benzin ne gjendje shum te mir teknike i ardhur nga gjermania i doganuar RKS regjistrim deri 12.04.2014
ABS Klim Xhamat me rrym xhamat mbrapa 12% color gomat e reja per dimer 4 cop. Nr kontaktues: 045 588 890
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prishtinë
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »