SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 90, viti 1985
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '14
Lloji :
Audi
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1985
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
29572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi 90 i ruajtur shumë mirë dhe me keto karakteristika:

- 1.9 kubik
- 5 dyer
- Ngjyre ari,
- 85.000 te kaluara (shih foton)
- Automatik,
- Benzin
- Viti i prodhimit 1985
- Regjistrim deri ne Prill 2015


Për më shumë info ju lutem kontaktoni në numrin e telefonit.

044/600-838
049/785-203
Informata rreth publikuesit
Armend
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »