SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 01
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '14
Lloji :
Peugeot Grizzly 3
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
30563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VETUREN
PEUGEOT 206 1.9 DIZELL
VITI I PRODHIMIT 2001
REXHISTRIM
5 SHPEJTSI
GJAMAT ME RRYM
DRITAT XENON
HALLOGENKA
STOPAT KRISTAL
MUZIK EXTRA
TAVANIN ME FIJE KARBONI
VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT ASHTU EDHE BRENDA
Informata rreth publikuesit
artan
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »