SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën Berlingo 2004 - (11muaj RKS)
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '14
Lloji :
Citroen
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
30570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen Berlingo (Pikap) viti i prodhimit 2004 , 1.9 Dizell hargjime shum te vogla, RKS dora e par ne Kosovë personalisht i bler ne Gjermani, te kaluara 168.000km ne gjendje perfekte i ruajtur mir, si jasht ashtu edhe brenda, me klim dhe servisim te rregullt. Ju mirpres! nr. kontaktues 044/111-661 ose e-mail.
Informata rreth publikuesit
Ejup
Prishtinë
044111661
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »