SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel AGILA 1.3 CDTI 2004
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Lloji :
Opel XV950R
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
58,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
30628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Agila 1.3 CDTI e doganuar viti i prodhimit 2004 ka vete 58000 km te kaluara dhe eshte sikur veture e re e paperdorur fare nuk ka asnje verejtje si brenda ashtu edhe jasht. NR kontaktues 044177786 ose 045665670
Informata rreth publikuesit
PEUGEOT
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »