SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhip , OPEL CAMPO 4x4 , 3.1 TD 1998
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Lloji :
Opel Campo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
3.10
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
30639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen per teren malor , e markes OPEL, modeli Campo , me motor turbo diesel 3.1 ISUZU , me vit te prodhimit 1998 , vetura nuk ka regjistrim, ka dy muaj denim , eshte ne gjendje te mire teknike , perpos freni i dores eshte defekt , sa i perket motorit - ndrruesi i shpejtesive - reduktori - diferenciallt jane ne gjendje te persosur .
Informata rreth publikuesit
shaban
Dardanë
044625876
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »