SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 809
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Lloji :
Mercedes
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
30641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamioni Mercedes 809 , i regjistruar , ne gjendje te mire teknike .
Eshte i gatshem per pune .

Ndrruesi i shpejtsive me gjithe korpe eshte i Mercedesit 814.
Informata rreth publikuesit
shaban
Dardanë
044625876
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »