SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 422 , ME RIMORKIO OSE NDARAS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Lloji :
Man
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
420.00
Viti :
1992
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Spoiler
ID e produktit :
30668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin-koke terheqese , MAN 422 , me vit prodhimit 1992 , eshte i regjistruar dhe ne gjendje te mire teknike , poashtu ka edhe rimorkion 3 akse me sanak te aluminit me kapacitet prej 23 kubik edhe rimorkio eshte e regjistruar dhe ne gjendje per pune .
Informata rreth publikuesit
shaban
Dardanë
044625876
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »