SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SKODA FABIA 1.4 B
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Lloji :
Skoda Caddy
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
30670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Skoda Fabia 1.4 Benzin , e padoganuar, e ardhur nga Zvicra , me vit te prodhimit 2001 , ne gjendje te rregullt teknike .
Informata rreth publikuesit
shaban
Dardanë
044625876
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »