SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN 150
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Lloji :
Man
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
1990
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
30671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamionin MAN 150 , me sanak miller-kipper , kamioni eshte ne gjendje te rregullt teknike i regjistruar ,
Informata rreth publikuesit
shaban
Dardanë
044625876
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »