SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caterpillar 3.5 tone
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '13
ID e produktit :
3074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caterpillar 3.5 tone
Kemi dhe mund te sjellim Shtaplera te ndryshem. Nese ju duheti ndonje shtapler qe eshte me i komplikuar se te tjerët ateher na kontaktoni se ne mundemi të ju ndihmojme.
Informata rreth publikuesit
N.T.P Kremtimi
Ferizaj
044/049 212527
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »