SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto -97-
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '14
Lloji :
Fiat Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1100.00
Viti :
1997
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
31027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje te rregullt
Regjistrimi i ka skaduar
Gomat e reja te dimrit
Informata rreth publikuesit
krenar
Prishtinë
045 372 479
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »