SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 208
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
Peugeot
Viti :
2014
ID e produktit :
31055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
The Peugeot 208 is a highly-ambitious compact vehicle. It takes the driver on a journey of incomparable discovery with its cutting-edge technology and sophisticated style. Peugeot invites you to discover its 208 as seen by its creators.
Informata rreth publikuesit
Peugeot Kosova
Prishtinë
+37745501901
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »