SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
ID e produktit :
31058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot has crafted an audacious, intuitive, modern hatchback with handsome styling. The new Peugeot 308 reveals a very refined design that marks a new departure in the automotive world. With its crisp lines, precise styling and slimline, athletic appeal, the Peugeot 308 embodies efficiency and grace. This is a car that promises to be at one with the driver, to thrill the senses.
Sleek, high-tech and sophisticated, the new 308 boasts a fresh design in which no detail has been overlooked.
Informata rreth publikuesit
Peugeot Kosova
Prishtinë
+37745501901
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »