SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
Peugeot
Viti :
2014
ID e produktit :
31062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
The Peugeot 2008 offers the best of both worlds. It combines Peugeot's signature styling with the ruggedness of an urban vehicle, this crossover promises a driving experience like no other. Its compactness, spacious interior and modular design are the perfect ingredients for adventures with family or friends.
With the 2008, Peugeot continues to build on the success of the 3008 crossover to create a city car like no other.
Informata rreth publikuesit
Peugeot Kosova
Prishtinë
+37745501901
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »