SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Escort 1.8 Dizel 98
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '14
Lloji :
Ford Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Shufra Kulmi, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
31065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në gjendje shum te rregullt 044-140-009
045-235-378
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »