SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Movano Diesel VP- 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '14
Lloji :
Opel
Ngjyra :
Bardhë
Kategoria :
Furgon
Karburanti :
Naftë
Viti :
2009
ID e produktit :
31095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Movano i vitit 2009 , Diesel. Ne gjendje shume te rregullte, i ardhur nga Zvicrra!
Per me shume info lajmrohuni ne tel: 044 431 151
Pres Bleres serioz!
Informata rreth publikuesit
M
Therande [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »