SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Viti :
2014
ID e produktit :
31266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 1 Series 3-door
The all-new BMW 1 Series 3-door is extroverted, sporty and self-confident. Its dynamic design reflects a modern city’s spontaneous approach to life. Powerful and extraordinarily efficient engines set the pace. Varied customisation options like the M Sport package or the BMW Urban and Sport Lines lend their own characteristic expression and make the vehicle more dynamic than ever before. Experience a vehicle with personality that adapts beautifully to the rhythm of the city and stands out from the crowd on even the busiest streets.
Informata rreth publikuesit
MAKCAR
Prishtinë
038556644
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »