SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
BMW 3 Series
Viti :
2014
ID e produktit :
31267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 3 Series Sedan
The new BMW 3 Series Sedan is appearing for the first time in the BMW Sport, Luxury and Modern lines. Opt for one of the expressive character models and adapt the vehicle to your wishes. The new BMW 3 Series Sedan – is still setting standards in its sixth generation.
Informata rreth publikuesit
MAKCAR
Prishtinë
038556644
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »