SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
BMW 5 Series
Viti :
2014
ID e produktit :
31270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 5 Series Sedan
The BMW 5 Series Sedan was born out of a challenge to designers to find the ultimate expression of power and beauty. Equipped with innovative chassis and driver assistance systems and of course BMW EfficientDynamics – a package of measures that reduce fuel consumption and increase driving pleasure. Discover the new shape of beauty
Informata rreth publikuesit
MAKCAR
Prishtinë
038556644
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »