SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
BMW
Viti :
2014
ID e produktit :
31273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X1
Powered by highly-efficient, fuel-saving petrol and diesel engines, the BMW X1 lets you interpret driving pleasure in line with your own needs and wants. With its sporty sDrive rear-wheel drive or intelligent xDrive all-wheel drive and a flexible interior that's peerless in its class, the BMW X1 offers the best of both worlds.
Informata rreth publikuesit
MAKCAR
Prishtinë
038556644
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »