SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
BMW X5
Viti :
2014
ID e produktit :
31275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5
In its third generation, the BMW X5 once again surpasses its own standards – as a Sports Activity Vehicle (SAV) that offers outstanding luxury in all areas in which the highest demands are made. This is guaranteed by a wide range of intelligent technologies that elevate efficiency, driving dynamics, comfort and versatility to a whole new level – both on and off the road.
Informata rreth publikuesit
MAKCAR
Prishtinë
038556644
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »