SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
BMW X6
Viti :
2014
ID e produktit :
31281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X6
The new BMW X6 – outstanding performance, impressive appearance. Powerful engines ensure the dynamics of a sports car, while the chassis combines the athletic shapes of a coupé with the thirst for adventure of an off-road vehicle. There’s one thing that the new BMW X6 obviously isn’t: average.
Informata rreth publikuesit
MAKCAR
Prishtinë
038556644
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »