SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover- Defender 110
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
Land Rover Golf
Viti :
2014
ID e produktit :
31348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DEFENDER

Defender Hard Top, available in both 90 and 110 wheelbases, offers Defender's supreme functionality with secure load carrying capability.
Informata rreth publikuesit
LTG-Land Rover Kosova
Prishtinë
+37744540010
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »