SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover- Discovery 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
Land Rover Caddy
Viti :
2014
ID e produktit :
31350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DISCOVERY

Whatever lies ahead, Discovery is ready for adventure. Over 65 years of Land Rover expertise is enhanced by comfortable seating for seven adults and a versatile interior, setting you free to explore the world around you.
Informata rreth publikuesit
LTG-Land Rover Kosova
Prishtinë
+37744540010
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »