SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land Rover- Freelander 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
Land Rover Caddy
Viti :
2014
ID e produktit :
31351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
FREELANDER 2

In Freelander 2 we’ve already done the thinking for you. Rain sensing wipers, automatic headlights and heated front seats are just some of the available features not letting the elements get in your way
Informata rreth publikuesit
LTG-Land Rover Kosova
Prishtinë
+37744540010
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »