SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '14
Lloji :
Land Rover E 220
Viti :
2014
ID e produktit :
31353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RANGE ROVER

The all-new Range Rover builds on the marque’s three classic lines. The lower accent graphic, roof line
and continuous belt line that flows around the vehicle give it a unique sense of composure and
unmistakable form.
Informata rreth publikuesit
LTG-Land Rover Kosova
Prishtinë
+37744540010
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »