SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LandCruiser Executive 3.0 D4D; 2005; 202,000 km,
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '16
Lloji :
Toyota Land Cruiser
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2998.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
31451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LandCruiser Executive 3.0 D4D; 2005; 164000km,
Body: Off-Road (7 Seats) Mileage: 202.000 km First registration: 10/2005 Power: 122 kW (166 HP) Fuel type: Diesel(Particulate filter)
Body colour: Silver metallic Car features 4WD / ABS / Air conditioning / Airbag / Alarm Alloy wheels 17'' / Auxiliary heating CD / Central door lock / Climate control / Cruise control Electrical rear-view mirrors / ESP Fog lights Heated seats / Immobilizer
On-board computer Park Distance Control Parking assistance system sensors rear
Passenger airbag / Power steering /
Power windows Radio / Side airbags / Sport suspension Towing hook / Traction control / With full service history Gearbox: Automatic
Drive mechanism: 4WD
Engine size: 2982 cc Cylinder: 4 Kerb
weight: 2085 kg
Fuel type: Diesel
Fuel consumption: 10.4 l/100 km(combined) 13.1 l/100 km(urban) 8.7 l/100 km(extra urban) CO2-emissions*: 277 g/km(combined) Emission class: Euro 3 Door count: 5 Number of Seats 7
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
+38649502484
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »