SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
Lloji :
Audi A5
Viti :
2014
ID e produktit :
31465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
The elegance of a coupé along with the versatility of an Avant. This vehicle breaks open classic categories while defining a new one: the Audi A5 Sportback.
Informata rreth publikuesit
REFORMA-AUDI
Prishtinë
+37744151112
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »