SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
Lloji :
Audi A7
Viti :
2014
ID e produktit :
31475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
The A7 Sportback is the first in its class to unite the elegance of a Limousine, the functionality of an Avant and the dynamics of a Coupé.
Informata rreth publikuesit
REFORMA-AUDI
Prishtinë
+37744151112
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »